"KARİYER PLANLAMA GÜNÜ" ETKİNLİKLERİ 05 NİSAN 2018 PERŞEMBE GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR

Rehberlik ve Psikolojik Danışma Servisinin mesleki rehberlik çalışmaları kapsamında her yıl organize ettiği "Kariyer Planlama Günü" etkinliği; Feyziyeliler Işıklılar Derneği Başkanı Melinda ELİBÜYÜK moderatörlüğünde, FMV Yönetim Kurulu Üyesi ve FMV Işık Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Avukat Hüsnü Güreli ve FMV Yönetim Kurulu Üyesi ve FMV Işık Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Mimar M. Kâmil ÖZKARTAL ile gerçekleştirilen panel ile açılmıştır. 

Etkinlikte; 22 konuk, 24 iş ve meslek alanında öğrencilerimizi bilgilendirmiştir. Feyziyeliler Işıklılar Derneği aracılığıyla etkinliğimize katılan mezunlarımız ve iş hayatında başarılar kaydetmiş olan konuklarımız, meslekleriyle ilgili çeşitli soruları cevaplandırmışlardır. 

Öğrenciler bu etkinlikte; bilgisayar mühendisliği, dijital pazarlama, diş hekimliği, diyetisyenlik, elektronik mühendisliği, uluslararası ilişkiler, köşe yazarlığı, genetik mühendisliği, girişimcilik-işletme, görsel iletişim tasarımı, hukuk, inşaat mühendisliği, mekatronik mühendisliği, mimarlık, psikoloji, reklamcılık, restoran işletmeciliği, endüstri mühendisliği, spikerlik, tedarik zinciri uzmanlığı, tıp, tiyatro ve veterinerlik hakkında bilgi sahibi olmuşlardır. 

Üç ayrı oturumda, farklı öğrenci gruplarıyla bilgilerini paylaşan, işlerinden zaman ayırarak etkinliğimize katılan konuklarımıza teşekkür ederiz.