Işıklı Sporcular Ödül Gecesi 10 Ocak 2018

FMV Işık Okulları ve Işık Spor Kulübünde spor yapma fırsatı bulan, başarı sağlayan ve bunun yanında göğsünde ay yıldızlı bayrağımızı gururla taşıyan ışıklı sporcuların ödüllendirildiği ''Işıklı Sporcular Ödül Gecesi'' 10 Ocak'ta Erenköy Kampüsü Osman Erbelger Oditoryumu'nda düzenlenen coşkulu bir törenle gerçekleşti.  

Sunuculuğunu Nebil Evren'in yaptığı gece, saygı duruşunun ardından FMV Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Av. Akın SÜEL ve FMV CEO'su Koray TULGAR'ın spor anılarıyla genç sporculara güzel mesajlar verdiği açılış konuşmaları ile başladı.

Basketbol milli takımımızın eski sporcusu ve basketbol antrenörü ve aynı zamanda Işık Spor Kulübünün Yönetim Kurulu Üyesi sayın Necati Güler ve gerek oyuncu gerekse antrenör olarak Türkiye'nin en saygın kulüplerinde ve ay yıldızlı forma altında yıllardır görev yapan, sporculuğunun yanında kişiliğiyle genç sporculara ve topluma örnek, Işık Spor Kulübünde de antrenörlük yapmış değerli bir isim olan Orhun Ene'nin de fair play ve sporcu etiği konularında Işıklı Sporculara deneyimlerini aktarmasının ardından ödül törenine geçildi.

Gecenin ilk bölümünde FMV Işık Okulları'nda öğrenim gören, okul takımlarımızda ve çeşitli kulüplerde spor yapan, Türkiye ve İstanbul'da dereceye girmiş 139 sporcu ve antrenöre başarı belgeleri ve plaketleri verilirken; gecenin ikinci bölümünde ise FMV Işık Spor Kulübü'nün 39 başarılı sporcusuna ödülleri takdim edildi. FMV Işık Spor basketbol, voleybol ve masatenisi A takım sporcuları da Işık camiasıyla tanıştırıldı.  

FMV Erenköy Işık Okulları müzik bölümü öğretmenlerinden oluşan orkestranın canlı müzik performansı ve Defne Çınar ve Arsen Yüksel'in danslarıyla renk kattığı; sporcu, veli ve ışık camiasının buluştuğu bu gece, tüm katılımcılar tarafından ilgi ve beğeniyle izlendi.