2018/2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ETKİNLİK TAKVİMİ

AY ETKİNLİĞİN KONUSU VE SINIFI TARİH SAAT YER SORUMLU BİRİM
EYLÜL OKULA UYUM SÜRECİ SEMİNERİ 5.09.2018 09.30-12.30 MUVAFFAK BENDERLİ SALONU MY-BB
1. SINIFLAR ORYANTASYONU 6-7.09.2018 09.30-12.30 1ABCD MY-BB
5. SINIFLAR VELİ-ÖĞRENCİ ORYANTASYONU 3-4.09.2018 09.00-11.00 SACİT ÖNCEL SALONU MY-BB
3. SINIFLAR VELİ-ÖĞRENCİ ORYANTASYONU 7.09.2018 10.30 DERSLİKLER MY-BB
2. SINIFI VELİ SUNUMU 12.09.2018 10.00 SACİT ÖNCEL SALONU
7. SINIFI VELİ-ÖĞRENCİ ORYANTASYONU 12.09.2018 14.00 SACİT ÖNCEL SALONU MY-BB
OKULUN AÇILIŞ TÖRENİ 10.09.2018
OKUL BAHÇESİ OM-TÖREN KOMİTESİ
6. SINIFI VELİ-ÖĞRENCİ ORYANTASYONU 13.09.2018 14.00 SACİT ÖNCEL SALONU
6. SINIFLAR - "TILSIM" - ATÖLYE ÇALIŞMASI 26.09. 2018 12.20 - 13.50 SACİT ÖNCEL SALONU TÜRKÇE -SOSYAL
1 - 8. SINIF BAŞKANLIKLARI SEÇİMİ 10-14.09.2018
DERSLİKLER RHS / BB
RHS YÜRÜTME KURULU 17-21.09.2018
SACİT ÖNCEL SALONU RHS
FUTBOL TURNUVASI ( 6.7.8. SINIF) 24.09/05.10.2018 11:30-12:20 TERAS BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
WORLD EUROPEAN LANGUAGES DAY 26-09-18 TÜM GÜN DERSLİKLER YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
3, 4, 5 VE 8. SINIF Cambridge Exams Certificate Ceremony 14.09.2017 12.20-13.30 MUVAFFAK BENDERLİ YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
eTwinning SERTİFİKA TÖRENİ 18.09.2017 09.10-09.50 MUVAFFAK BENDERLİ YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
6. SINIFLAR DÜNYA STEAM FESTİVALİ 27-28.09.2018 09:00-15:00 AYDIN ÜNİVERSİTESİ SAYISAL DERSLER-BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
EKİM TÜLİN KOZİKOLU İLE YAZAR SÖYLEŞİSİ (3. SINIFLAR) 01-05.10.2018
KÜTÜPHANE KÜTÜPHANE
3.,6. VE 7. SINIFLAR GELECEKTEN GÜNÜMÜZE BAKIŞ 01-05.10.2018
DERSLİKLER RHS
6. SINIFLAR" KENDİ TURŞUMU KENDİM KURUYORUM" ETKİNLİĞİ 03.10.3018 13.55-15.20 YEMEKHANE TÜRKÇE -SOSYAL
HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ (1-4 SINIFLAR) 04.10.2018
SINIFLAR 1-4 ZÜMRE
ORIENTEERING (4.SINIFLAR) 04.10.2018 TÜM GÜN OKUL DİŞİ YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
6. SINIFLAR WORLD SPACE WEEK ACTIVITY 04-10.10.2018
DERSLİKLER FEN BİLİMLERİ
2.SINIFLAR "BEN KİMİM" 8-12.10.2018
DERSLİKLER RHS
5. SINIFLAR -"DAĞIN AY'LA BULUŞTUĞU YER" ATÖLYE ÇALIŞMASI 10.10.2018 09.10-11.30 K ÜTÜPHANE TÜRKÇE -SOSYAL
1.SINIFLAR DİKKAT-KOORDİNASYON ÇALIŞMASI 15-19.10.2018
DERSLİKLER RHS
DİJİTAL VATANDAŞLIK HAFTASI 15-19.10.2018 TÜM GÜN DERSLİKLER BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
FLORYA ATATÜRK KÖŞKÜ GEZİSİ (2. SINIFLAR) 19.10.2018 10.00-14.30 FLORYA 1-4 ZÜMRE
CUMHURİYET HAFTASI BİSİKLET TURU (5.6.7.VE 8. SINIFLAR) 20.10.2018 TAM GÜN OKUL DIŞI BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
CUMHURİYET KUPASI BASKETBOL TURNUVASI ( 7.8. SINIFLAR) 22.10-02.11.2018 11:30-12:20 2. KAT SPOR SALONU BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
3. - 7.SINIFLAR SOSYOMETRİ 22-26.10.2018
DERSLİKLER RHS
5-8. SINIFLAR SINAV KAYGISI 22-26.10.2018
DERSLİKLER RHS
2. SINIFLAR SCAMPER 22-26.10.2020
DERSLİKLER RHS
CUMHURİYET KUPASI ÖĞRETMEN ÖĞRENCİ FUTBOL TURNUVASI(7.8. SINIFLAR) 23.10.2018 11:30-12:20 OKUL BAHÇESİ BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
KAMPÜSLER ARASI 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI TEMALI SERGİ 23-30.10.2018 1 HAFTA GALERİ IŞIK GÖRSEL SANATLAR
2. SINIFLAR MARBLES DAY 24.10.18 TÜM GÜN DERSLİKLER YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
1. SINIF FASHION PARADE 25.10.2018 09.00-11.00 SACİT ÖNCEL YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
INTERNATIONAL CHARACTER DAY (4.Sinif) 26.10.2018 12:20 - 13:50 SACİT ÖNCEL YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
WORD MANIA GLOBAL COMPETITION - Round 1 (4,5,6 Sinif) 26.10 - 02.11.18
DERSLİKLER YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
CUMHURİYET BAYRAMI TÖRENİ 29.10.2018 TÜM GÜN MUVAFFAK BENDERLİ TÖREN KOMİTESİ
DOLMABAHÇE SARAYI GEZİSİ (3. SINIFLAR) 30.10-9.11. 2018 TAM GÜN
1-4 ZÜMRE
KASIM WORD MANIA GLOBAL COMPETITION - Round 2 (4,5,6 Sinif) 02.11 - 09.11.18
DERSLİKLER YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
EDİRNE GEZİSİ (4. SINIFLAR) 02.11.2018 TAM GÜN EDİRNE 1-4 ZÜMRE
8. SINIFLAR SINAVA YÖNELİK UZMAN SUNUMU 5-9.11.2018
SACİT ÖNCEL RHS
1. SINIFLAR DUYGULARIM 5-9.11.2018
DERSLİKLER RHS
3.,6.,7. SINIFLAR "BENİ GERÇEKTEN DUYUYOR MUSUN?" 5-9.11.2018
DERSLİKLER RHS
ATATÜRK HAFTASI MASA TENİSİ TURNUVASI (6.7.8. SINIFLAR) 05-09.11.2018 11:30-12:20 3. KAT FUAYE BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
5. SINIFLAR - "BÜYÜK ATATÜRK'TEN KÜÇÜK ÖYKÜLER" YAZAR SÖYLEŞİSİ 05.11.2018 09.10 - 10.00 SACİT ÖNCEL TÜRKÇE-SOSYAL
İYİ Kİ VARDIN-ATATÜRK HAFTASI 05-09.11.2018
DERSLİKLER TÜRKÇE-SOSYAL
6. SINIFLAR BRAIN RACE 08.11.18 10:00-11:30 MUVAFFAK BENDERLİ YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
WORD MANIA GLOBAL COMPETITION - Final Round (4,5,6 Sinif) 09.11 - 16.11.18
DERSLİKLER YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
ATATÜRK'Ü ANMA TÖRENİ 10.11.2018 8.30-11.30 MUVAFFAK BENDERLİ TÖREN KOMİTESİ
SELANİK GEZİSİ 09-11.11.2018
YUNANİSTAN MY-OM
2,3 ve 4. SINIFLAR English Harry Potter Theater Show 12.11.2018 12:20 - 13:30 MUVAFFAK BENDERLİ YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
BİLGE KUNDUZ ULUSLARARASI ENFORMATİK VE BİLGİ İŞLEMSEL DÜŞÜNME ETKİNLİĞİ 12-16.11.2018 TÜM GÜN DERSLİKLER BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
7. SINIFLAR BALLOON DEBATE 14.11.18 10.30-11.40 SACİT ÖNCEL YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
6. SINIFLAR - "ESRARENGİZ KELİMELER" ATÖLYE ÇALIŞMASI 19.11.2018 13.10-13.50 SACİT ÖNCEL TÜRKÇE-SOSYAL
IŞIKLI SANAT EĞİTİMCİLERİ SERGİSİ 19 KASIM 2018
GALERİ IŞIK GÖRSEL SANATLAR
NİLAY YILMAZ İLE YAZAR ETKİNLİĞİ (4. SINIFLAR) 19-23.11.2018
KÜTÜPHANE KÜTÜPHANE
ATATÜRK HAFTASI BASKETBOL TURNUVASI ( 5.6. SINIFLAR) 21.11-07.12.2018 11:30-12:20 2. KAT SPOR SALONU BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
ŞİŞLİ ATATÜRK EVİ/1.SINIFLAR 21.11.2018 12.00-14.30 ŞİŞLİ 1-4 ZÜMRE
DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ (4. SINIFLAR) 26-30.11.2018 8.10-9.00 MUVAFFAK BENDERLİ 1-4 ZÜMRE
7. SINIFLAR ENERJİ MÜZESİ 26-30.11.2018 10:00-12.00 BİLGİ ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ZÜMRESİ
4. SINIFLAR SCAMPER 26-30.11.2018
DERSLİKLER RHS
5. SINIFLAR " SORUMLULUKLARIMIN FARKINDAYIM" 26-30.11.2018
DERSLİKLER RHS
5. SINIFLAR GENERAL KNOWLEDGE COMPETITION 26.11.18 10.00-11.30 MUVAFFAK BENDERLİ YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
3. SINIFLAR OKULDA PLANETARYUM KURULUMU 26-30.11.2018
ZEMİN KAT FUAYE 1-4 ZÜMRE
ARALIK 5. SINIF LEARN & TELL 1 03.12.18 10.00-11.30 DERSLİKLER YABANCI DİLLER
3.-8. SINIFLAR TEKNOLOJİ KULLANIMI VE SANAL ZORBALIK 03.12.2018 12.20-14.00 MUVAFFAK BENDERLİ SALONU RHS-BIM
İSTANBUL ARKEOLOJİ MÜZESİ GEZİSİ (5. SINIFLAR) 03-07.12.2018 09.00-12.00 GÜLHANE PARKI TÜRKÇE-SOSYAL
KODLAMA HAFTASI (HOUR OF CODE) ( TÜM SEVİYELER) 3-9.12.2018 TAM GÜN DERSLİKLER BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
7.SINIFLAR TOPKAPI SARAYI-SULTANAHMET ÇEVRESİ 05.12.2018 TÜM GÜN
TÜRKÇE SOSYAL
ANNE-BABA OKULU 05-12-19-26.12.2018 14.00-15.30 SACİT ÖNCEL RHS
4. SINIFLAR GENERAL KNOWLEDGE COMPETITION 07.12.18 08.00-09.50 SACİT ÖNCEL SALONU YABANCI DİLLER
BADMİNTON TURNUVASI (6.7.8. SINIFLAR) 10-12/28.12.2018 11:30-12:20 2. KAT SPOR SALONU BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
MASA TENİSİ GELİŞİM TURNUVASI (4.5. SINIFLAR) 10.12-14.12.2018 11:30-12:20 3. KAT FUAYE BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
IŞIKLI TARİHİM(5.SINIFLAR) 10-14.12.2018
SACİT ÖNCEL SALONU TÜRKÇE-SOSYAL
MEZUNLAR SERGİSİ 10-14.12.2018
ZEMNİ KAT FUAYE SERGİ S. GÖRSEL SANATLAR ÖĞR.
5. SINIFLAR THE CLAP 13.12.18 13:10-14:35 SACİT ÖNCEL SALONU YABANCI DİLLER
OKULUMUZUN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KONSER 16.12.2018 09.00-11.30 MUVAFFAK BENDERLİ SALONU MÜZİK ÖĞRETMENLERİ
KAÇIŞ OYUNLARI 17-21.12.2018
ZEMNİ KAT FUAYE SERGİ S. MATEMATİK
5. SINIFLAR - "SINIFTAN YÜKSELEN SESLER" - ATÖLYE ÇALIŞMASI 17-2.12.2018 TAM GÜN KÜTÜPHANE TÜRKÇE-SOSYAL
ÖĞRETMEN ÖĞRENCİ VOLEYBOL TURNUVASI (7.8. SINIFLAR) 18.12.2018 11:30-12:20 LİSE SPOR SALONU BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
3. SINIF Q & A SCAVENGER HUNT 18.12.18 TÜM GÜN DERSLİKLER YABANCI DİLLER
6. SINIF ERENKÖY METEOROLOJİ MÜZESİ GEZİSİ 20.12.2018 TAM GÜN ERENKÖY METEOROLOJİ İSTASYONU TÜRKÇE-SOSYAL
The VOICE ISIK (Inter-Campus) 20.12.18 TUM GUN MUVAFFAK BENDERLİ SALONU YABANCI DİLLER
CELAL ŞENGÖR SÖYLEŞİSİ (ATATÜRK VE BİLİM) (TÜM SEVİYELER) 21.12.2018 14.00-15.30 MUVAFFAK BENDERLİ SALONU TÜRKÇE-SOSYAL
TINYMUN2 CONFERENCE 22.12.18 TUM GUN AYAZAĞA KAMPÜS YABANCI DİLLER
NEW YEAR'S CELEBRATIONS 25.12.18 08.00-15.20 SACİT ÖNCEL SALONU YABANCI DİLLER
6. SINIFLAR 'AVUKAT BEY SAYESİNDE HAKLARIMI ÖĞRENİYORUM' UZMAN DAVETİ 28.12.2018 14.00-1530 MUVAFFAK BENDERLİ SALONU TÜRKÇE-SOSYAL
OCAK SURVİVOR KOORDİNASYON PARKURU(1. SINIFLAR) 02.01-08.01.2019 11:30-12:20 AYNALI SALON BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
1. SINIF ENGLISH SHOW 04.01.2019 TÜM GÜN MUVAFFAK BENDERLİ YABANCI DİLLER
KİDSNOOK MASAL ATÖLYESİ/1.SINIFLAR 07-11.01.2019 TÜM GÜN ETİLER/BEŞİKTAŞ 1-4 ZÜMRE
3.,6. VE 7. SINIFLAR ANNE BABAMA MEKTUP 07-11.01.2019
DERSLİKLER RHS
1-8. SIINFLAR FİLM ETKİNLİĞİ 07-18.01.2019 12.20-15.00 MUVAFFAK BENDERLİ RHS
BOWLİNG TURNUVASI( 2.3. SINIFLAR) 09.01-17.01.2019 11:30-12:20 AYNALI SALON BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
5,6,7. SINIF 'MARVEL' THEATRE SHOW 10.01.2019 10:00-11:30 MUVAFFAK BENDERLİ YABANCI DİLLER
3. SINIF BRAIN BUSTERS 11.01.2019 12.20-15.00 SACİT ÖNCEL YABANCI DİLLER
POP PARTY (2.YABANCI DİLLER)/4.-7. SINIFLAR 11.01.2019 12.20- 15.00 MUVAFFAK BENDERLİ YABANCI DİLLER
4. LEARN & TELL DAY 12.01.2019 10:00-12:00 DERSLİKLER YABANCI DİLLER
KAYAK KAMPI ( 2.3.4.5.6.7.8.SINIFLAR) 14-18.01.2019 3 GECE 4 GÜN ULUDAĞ BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
7. SINIFLAR THE CLAP 16. 01.2019 10:30-11:40 SACİT ÖNCEL YABANCI DİLLER
ŞUBAT 3.,6. VE 7. SINIFLAR DEĞERLİYİM ÇÜNKÜ 4-15.02.2019
DERSLİKLER RHS
2. SINIFLAR SOSYAL BECERİ GRUP ÇALIŞMASI 3 OTURUM 4-28.02.2019
REHBERLİK SERVİSİ RHS
8. SINIFLAR VOLEYBOL TURNUVASI 06.02-15.02.2019 11:30-12:20 2. KAT SPOR SALONU BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
5-8. SINIFLAR BAŞARISIZLIK NEDENLERİ ANKETİ 11-15.02.2019
DERSLİKLER RHS
5. SINIFLAR-"KALEMLER" ATÖLYE ÇALIŞMASI 11-15.02.2019 TAM GÜN KÜTÜPHANE TÜRKÇE-SOSYAL
SAİNT JOSEPH DOĞA BİLİMLERİ MÜZESİ GEZİSİ (2. SINIFLAR) 11-15.02.2019
MODA 1-4 ZÜMRE
ZEYNEP BİRSİN YAZAR ETKİNLİĞİ 12.02.2019
KÜTÜPHANE KÜTÜPHANE
GYMBALL YAKAN TOP TURNUVASI (2. SINIFLAR) 18.02-22.02.2019 11:30-12:20 2. KAT SPOR SALONU BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
6. SINIFLAR - "KÜÇÜK PRENS" ATÖLYE ÇALIŞMASI 18-22.02.2019 TAM GÜN KÜTÜPHANE TÜRKÇE-SOSYAL
7. SINIFLAR ETHICAL DILLEMAS 22.02.2019 10.30-11.40 MUVAFFAK BENDERLİ SALONU YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
DI TOURNAMENT KUŞADASI 24.02.2019
Kuşadası SAYISAL DERSLER
ULUSLARARASI BİR SPOR MÜSABAKASINA GİDİLMESİ 27.02.2019 Tam Gün Okul Dışı BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
MART 2.,3 VE 4. SINIFLAR ECO SCHOOLS PROJECT PRESENTATIONS 01.03.2019 8:00-9:50 MUVAFFAK BENDERLİ SALONU YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
İP ATLAMA TURNUVASI (3. SINIFLAR) 04.03-08.03.2019 11:30-12:20 AYNALI SALON BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
5. SINIF LEARN & TELL 2 04.03.2019 10:00-11:30 DERSLİKLER YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
İSTANBUL HALK EKMEK GEZİSİ YA DA ERENKÖY METEOROLOJİ GEZİSİ (6. SINIFLAR) 04-08.03.2019 TÜM GÜN
TÜRKÇE - SOSYAL
ŞİRİNCE MATEMATİK KÖYÜ ve BATI ANADOLU GEZİSİ(6. SINIFLAR) 04-08.03.2019
ŞİRİNCE/İZMİR TÜRKÇE- MATEMATİK
BEYKOZ CAM OCAĞI GEZİSİ (4. SINIFLAR) 04-08.03.2019 TAM GÜN BEYKOZ 1-4 ZÜMRE
BEHİÇ AK İLE YAZAR SÖYLEŞİSİ (3. SINIFLAR) 04-08.03.2019
SACİT ÖNCEL KÜTÜPHANE
5. SINIFLAR BASF KID'S LAB 05-08.03.2018 09:00-15:00 İSTANBUL MODERN FEN BİLİMLERİ ZÜMRESİ
FİLMLERDE BEN VELİLERE YÖNELİK 06,13,20.03.2019 13.30 SACİT ÖNCEL SALONU RHS
FIRST LEGO LEAGUE TURNUVASI - TÜM GÜN KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ZÜMRESİ-BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ SERGİSİ 08 .03.2018 1 HAFTA M.BENDERLİ SERGİ ALANI GÖRSEL SANATLAR
KADINLARIN IŞIĞINDA KONSERİ 08.03.2019 08.00-21.00 MUVAFFAK BENDERLİ SALONU MÜZİK ÖĞRETMENLERİ
Pİ GÜNÜ ETKİNLİKLERİ 11.03-15.03.2019 TÜM HAFTA DERSLİKLER MATEMATİK
Pİ SAYISINI OLUŞTURALIM / 5 VE 6. SINIFLAR 14.03.2019
OKUL BAHÇESİ SAYISAL DERSLER
PRATİK MATEMATİK 15.03.2019
SPOR SALONU MATEMATİK
ÇANAKKALE ŞEHİTLİĞİ GEZİSİ (7.SINIFLAR) 16-17-18.03.2019
ÇANAKKALE TÜRKÇE-SOSYAL
ÇANAKKALE SERGİSİ 18.03-22.03.2019 TÜM HAFTA GİRİŞ FUAYE TÜRKÇE-SOSYAL
ÇANAKKALE ZAFERİ 18.03.2019 10.00 MUVAFFAK BENDERLİ SALONU SAYISAL ZÜMRE
KALECİLİ YAKAN TOP (4. SINIFLAR) 18.03-22.03.2019 11:30-12:20 2. KAT SPOR SALONU BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
DÜNYA ŞİİR GÜNÜ ETKİNLİKLERİ 21.03.2018
SACİT ÖNCEL TÜRKÇE-SOSYAL
6. SINIF STORY SLAM 21.03.2019 10:00-11:30 SACİT ÖNCEL YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
ORMAN HAFTASI ( 3. SINIFLAR) 21-25 MART 08.10-10.00 MUVAFFAK BENDERLİ SALONU 1-4 ZÜMRE
DÜNYA SU GÜNÜ (2. SINIFLAR) 22.03.2019 08.10-09.00 MUVAFFAK BENDERLİ SALONU 1-4 ZÜMRE
3. SINIF ENGLISH SHOW DAY 25.03.2019 TÜM GÜN MUVAFFAK BENDERLİ SALONU YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
BASKETBOL ŞUT YARIŞMASI ( 4.5.6.7. SINIFLAR) 25.03-29.03.2019 11:30-12:20 2. KAT SPOR SALONU BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
RAKAMLARLA ÇALIŞALIM / MURAT CELEP YAZAR ETKİNLİĞİ 25-30.03.2019
KÜTÜPHANE 1-4 ZÜMRE
BASKETBOL ŞUT YARIŞMASI ( 4.5.6.7. SINIFLAR) 25.03-29.03.2019 11:30-12:20 2. KAT SPOR SALONU BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
INTERNATIONAL CHOIR FESTIVAL COMPETITION "FESTIVAL THE VERONA" 27-31.03.2019
ITALYA VERONA MÜZİK ZÜMRESİ
MUN CONFERENCE (6. VE 7. SINIFLAR) 28-30.03.2019 TÜM GÜN USA YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
NİSAN İSTANBUL HALK EKMEK FABRİKASI GEZİSİ (4. SINIFLAR) 01-05 NİSAN 2019 TAM GÜN
1-4 ZÜMRE
NEZAHAT GÖKYİĞİT BOTANİK BAHÇESİ GEZİSİ (2. SINIFLAR) 01-05.04.2019
ATAŞEHİR 1-4 ZÜMRE
8. SINIFLAR DART TURNUVASI 01.04-05.04.2019 11:30-12:20 AYNALI SALON BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
ÇEKÜL vAKFI İLE DOĞA ETKİNLİĞİ SEMİNERİ 01.04-05.04.2019
MUVAFFAK BENDERLİ SALONU TÜRKÇE-SOSYAL
FIT IN DEUTSCH SERTİFİKA SINAVI 7. SINIFLAR 01-05.04.2019 TAM GÜN GOTHE ENSTÜTÜSÜ YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
5-8.SINIFLAR CİNSEL SAĞLIK EĞİTİMİ 01-05.04.2019
DERSLİKLER-SACİT ÖNCEL SALONU RHS
ZEYNEP BİRSİN YAZAR ETKİNLİĞİ (2. SINIFLAR) 02.04.2019
KÜTÜPHANE KÜTÜPHANE
THE POWER OF MUSIC WORKSHOP (Gr4) 05.04.2019 8:00-10:00 SACİT ÖNCEL YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
TURN AROUND THE TABLE (MASA TENİSİ ) ( 6.7. SINIFLAR) 15-19-04.2019 11:30-12:20 3. KAT FUAYE BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
MÜKEMMEL BİR BARINAK/AYSUN BERKTAY ÖZMEN YAZAR ETKİNLİĞİ/1.SINIFLAR 15-19.04.2019
KÜTÜPHANE 1-4 ZÜMRE
23 NİSAN ŞENLİK HAFTASI 15-19.04.2019
TÜM KAMPÜS MY-OM-OAB
3.SINIF TRADITIONAL ENGLISH GAMES 17.04.2019 TAM GÜN SPOR SALONU YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI HAFTASI
ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA " ÇOCUK OLMAK.." TEMALI RESİM SERGİSİ
17 -27.04.2019
KAT PANOLARI GÖRSEL SANATLAR
KELEBEK ÇİFTLİĞİ GEZİSİ/1.SINIFLAR 18.04.2019 10.00-12.30 BEYKOZ 1-4 ZÜMRE
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI HAFTASI ETKİNLİKLERİ 22-26.04.2019 TAM GÜN OKUL BAHÇESİ BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
EDINBURG ULUSLAR ARASI BİLİM FESTİVALİ / 5,6 ve 7. SINIFLAR NİSAN 2019 3 GECE /4 GÜN EDINBURG FEN BİLİMLERİ ZÜMRE
İSTİNYE PARK ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI SERGİSİ 22-23.04.2019
İSTİNYE PARK- MASLAK GÖRSEL SANATLAR
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI 23.04.2019
MUVAFFAK BENDERLİ SALONU
ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI TÖRENİ 23.04.2019 10.00 MUVAFFAK BENDERLİ SALONU TÖREN KOMİTESİ
1-4.SINIFLAR KENDİMİ KORUYORUM 24-30.04.2019
DERSLİKLER-SACİT ÖNCEL SALONU RHS
SINAVA YÖNELİK SÖYLEŞİ 7. VE 8. SINIFLAR 24-30.04.2020
SACİT ÖNCEL SALONU RHS
5. SINIFLAR CLAP 25.04.2019 13:10-14:35 SACİT ÖNCEL SALONU YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
4.SINIF VIKING MARKET DAY 25.04.2019 08:00-11:30 OKUL BAHÇESİ YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
ÇILGIN PROFESÖR İLE BİTKİ AVI (3. SINIFLAR) 29.04.2019 TAM GÜN ATATÜRK ARBORETUMU 1-4 ZÜMRE
MAYIS BİLİM ŞENLİĞİ (4. SINIFLAR) 03.05.2019 TÜM GÜN ZEMİN KAT FUAYE 1-4 ZÜMRE
DÜNYA OYUN GÜNÜ 28.05.2019 TAM GÜN OKUL BAHÇESİ BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
5. SINIF KÜLTÜR GEZSİ 6-10.05.2019 1 GECE 2 GÜN ESKİŞEHİR TÜRKÇE - SOSYAL
BİLİŞİM HAFTASI ETKİNLİKLERİ 7-8.05. 2019 TAM GÜN İLKÖĞRETİM GİRİŞ FUAYE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
BİLİŞİM HAFTASI ETKİNLİKLERİ 09.05.2019 TAM GÜN MUVVAFFAK BENDERLİ SALONU BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
AHTAPOTTAN KAÇIŞ ( 1. SINIFLAR) 06-10.05.2019 11:30-12:20 AYNALI SALON BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
5. SINIFLAR LEARN & TELL 3 06.05.2019 10:00-11:30 DERSLİKLER YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
3. SINIFLAR Butterfly Farm Trip 08.05.2019 TÜM GÜN Beykoz YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
YILDIZLAR GEÇİTİ 2. SINIFLAR 06-10.05.2019
DERSLİKLER RHS
3-7.SINIFLAR SOSYOMETRİ 06-10.05.2020
DERSLİKLER RHS
OYUNCAK MÜZESİ GEZİSİ (2. SINIFLAR) 06-10.05.2019
GÖZTEPE 1-4 ZÜMRE
SENE SONU GÖSTERİSİ (1. SINIFLAR) 10.05.2019 MUVAFFAK BENDERLİ SALONU MUVAFFAK BENDERLİ SALONU 1-4 ZÜMRE
BAHAR KONSERİ 13.05.2019 MUVAFFAK BENDERLİ SALONU MUVAFFAK BENDERLİ SALONU MÜZİK ZÜMRESİ
HABİB BEKTAŞ İLE YAZAR SÖYLEŞİSİ (3. SINIFLAR) 13-17.05.2019
KÜTÜPHANE KÜTÜPHANE
ALP GÖKALP İLE YAZAR ETKİNLİĞİ (4. SINIFLAR) 13-17.05.2019
KÜTÜPHANE KÜTÜPHANE
IŞIKLI RENKLER RESİM SERGİSİ 13-17.05.2019 TÜM GÜN GALERİ IŞIK GÖRSEL SANATLAR
8. SINIFLAR MESLEK TANITIM ETKİNLİĞİ 15.05.2019
SACİT ÖNCEL SALONU RHS
ART MUSEUM TRIP (Gr4) 16.05.2019 TÜM GÜN OKUL DIŞI YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
KORT TENİSİ ( 2.3.4. SINIFLAR) 17.05-31.05.2019 14:00- 15:10 SWİSS OTEL BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
PORTFOLYO SUNUMU (2. SINIFLAR) 18.05.2019
SINIFLAR 1-4 ZÜMRE
GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI TÖRENİ 19.05.2019 10.00 MUVAFFAK BENDERLİ TÖREN KOMİTESİ
3 VE 4.SINIFLAR FARKLILIKLARIMIN FARKINDAYIM 20-24.05.2019
DERSLİKLER RHS
5. SINIFLAR - "AMBERİN ZAMAN KAPSÜLÜ" ATÖLYE ÇALIŞMASI 20-24.05.2019 TAM GÜN SACİT ÖNCEL VE BAHÇE TÜRKÇE-SOSYAL
6CD MÜZİK PORTFOLYO SUNUMU 21.05.2019 08.00-10.00 MUVVAFFAK BENDERLİ SALONU MÜZİK ZÜMRESİ
5AB MÜZİK PORTFOLYO SUNUMU 21.05.2019 12.00-14.00 MUVVAFFAK BENDERLİ SALONU MÜZİK ZÜMRESİ
6.SINIFLAR THE CLAP 23.05.2019 10:00-11:30 SACİT ÖNCEL SALONU YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
6AB MÜZİK PORTFOLYO SUNUMU 24.05.2019 08.00-10.00 MUVVAFFAK BENDERLİ SALONU MÜZİK ZÜMRESİ
5C MÜZİK PORTFOLYO SUNUMU 24.05.2019 12.00-14.00 MUVVAFFAK BENDERLİ SALONU MÜZİK ZÜMRESİ
SIRA SİZDE (İNTERAKTİF PORTFOLYO SUNUMU) (3. SINIFLAR) 25.05.2019 TÜM GÜN SACİT ÖNCEL 1-4 ZÜMRE
5. SINIF UZAY KAMPI ve ESKİŞEHİR GEZİSİ (MASAL ŞATOSU/ KURTULUŞ SAVAŞI MÜZESİ/BİLİM MÜZESİ) MAYIS 2019 5 GÜN İZMİR UZAY KAMPI-ESKİŞEHİR SAYISAL VE SÖZEL DERSLER
1,2 VE 3. SINIFLAR LITERACY WEEK 27-31.05.2019 TAM GÜN DERSLİKLER YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
DELF A1 SINAVI 27-31.05.2019 TAM GÜN FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
DELE ESCOLAR A1 SINAV 27-31.05.2019 TAM GÜN
YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
Team Challange Day Gr5 (Inter Campus) 29.05.2019 Tam GÜN 06I YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
2. SINIF ENGLISH SHOW DAY 31.05.2019 TAM GÜN MUVAFFAK BENDERLİ SALONU YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
HAZİRAN 7. SINIFLAR CLAP 12.06.2019 10.30-11.40 SACİT ÖNCEL SALONU YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
2. SINIF SCHOOL RALLY 12.06.2019 TÜM GÜN NİŞANTAŞI KAMPÜSÜ YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
KONUŞAN BİTKİLER ÇILGIN PROFESÖRE KARŞI ATÖLYESİ/1.SINIFLAR 10-14.06.2019 TÜM GÜN SARIYER 1-4 ZÜMRE
İŞ BANKASI MÜZESİ PRATİK MATEMATİK ETKİNLİĞİ (2. SINIFLAR) 10-14.06.2019
EMİNÖNÜ 1-4 ZÜMRE
4. SINIF ART DAY 13.06.2019 08:00- 11:30 TÜM OKUL YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ
4ABC MÜZİK PORTFOLYO SUNUMLARI 13.06.2019 TÜM GÜN MUVAFFAK BENDERLİ SALONU MÜZİK ÖĞRETMENLERİ
7ABCD VE 8ABCD MÜZİK PORTFOLYO SUNUMLARI 14.06.2019 TÜM GÜN MUVAFFAK BENDERLİ SALONU MÜZİK ÖĞRETMENLERİ
7. SINIFLAR CHALLANGE SHOW 19.06.2019 10.30-11.40 SACİT ÖNCEL SALONU YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ



GÜLBAHAR GÜRSOY
Okul Müdürü